Vi som arbetar på SUF-Kunskapscentrum

SUF-Kunskapscentrums fem personal.

Sandra Melander, Gunnel Janeslätt, Lydia Springer, Laila Stolpe och Agnetha Hammerin.

Nask Dzay

Administrativ resurs
Telefon:018-617 14 61
E-post: nask.dzay@regionuppsala.se

Tommie Forslund

Forskare, psykolog, Fil Dr. (PhD) 
Telefon:
E-post: tommie.forslund@regionuppsala.se 

Agnetha Hammerin

Verksamhetschef, socionom, Msc evaluation
Telefon: 072-555 43 94
E-post: agnetha.hammerin@regionuppsala.se

Gunnel Janeslätt

Med. dr, leg arbetsterapeut/PhD
Telefon: 018-611 88 04
E-post: gunnel.janeslatt@regionuppsala.se

Sandra Melander

Metodutvecklare, kognitions- och beteendevetare, Msc psykologi 
Telefon: 018-611 67 90, 070-611 13 46
E-post: sandra.melander@regionuppsala.se

Lydia Springer

Leg. psykolog, specialist i klinisk psykologi
Telefon: 018-611 67 44, 070-611 28 76
E-post: lydia.springer@regionuppsala.se

Laila Stolpe

Informatör, kommunikatör
Telefon: 018-611 67 92, 070-6016031
E-post: laila.dahlstrom.stolpe@regionuppsala.se

SUF-Kunskapscentrum

S:t Johannesgatan 28 J, Uppsala