Vi som arbetar på SUF-Kunskapscentrum

Vi som arbetar på SUF-Kunskapscentrum

agnetha hammerin
Agnetha Hammerin

Verksamhetschef, socionom, Msc evaluation.
072-555 43 94
agnetha.hammerin@regionuppsala.se

nask dzay
Nask Dzay

Administrativ resurs.
018-617 14 61
nask.dzay@regionuppsala.se

tommie forslund
Tommie Forslund

Forskare, psykolog, fil. dr (PhD).
018-617 38 55
tommie.forslund@regionuppsala.se

sandra melander
Sandra Melander

Metodutvecklare, kognitions- och beteendevetare, Msc psykologi.
018-611 67 90, 070-611 13 46
sandra.melander@regionuppsala.se

lydia springer
Lydia Springer

Leg. psykolog, specialist i klinisk psykologi.
018-611 67 44, 070-611 28 76
lydia.springer@regionuppsala.se

laila stolpe
Laila Stolpe

Informatör, kommunikatör.
018-611 67 92, 070-601 60 31
laila.dahlstrom.stolpe@regionuppsala.se

SUF-Kunskapscentrum

S:t Johannesgatan 28 J, Uppsala