Vi som arbetar på SUF-Kunskapscentrum

SUF-Kunskapscentrums fem personal.

På bilden: Sandra Melander, Gunnel Janeslätt, Lydia Springer, Laila Stolpe och Agnetha Hammerin.

Vi som arbetar på SUF-Kunskapscentrum

Nask Dzay

Administrativ resurs.

Telefon: 018-617 14 61.

E-post: nask.dzay@regionuppsala.se.

Tommie Forslund

Forskare, psykolog, Fil Dr. (PhD).

Telefon: 018-617 38 55.

E-post: tommie.forslund@regionuppsala.se.

Agnetha Hammerin

Verksamhetschef, socionom, Msc evaluation.

Telefon: 072-555 43 94.

E-post: agnetha.hammerin@regionuppsala.se.

Gunnel Janeslätt

Med. dr, leg arbetsterapeut/PhD.

Telefon: 018-611 88 04.

E-post: gunnel.janeslatt@regionuppsala.se.

Sandra Melander

Metodutvecklare, kognitions- och beteendevetare, Msc psykologi.

Telefon: 018-611 67 90, 070-611 13 46.

E-post: sandra.melander@regionuppsala.se.

Lydia Springer

Legitimerad psykolog, specialist i klinisk psykologi.

Telefon: 018-611 67 44, 070-611 28 76.

E-post: lydia.springer@regionuppsala.se.

Laila Stolpe

Informatör, kommunikatör.

Telefon: 018-611 67 92, 070-601 60 31.

E-post: laila.dahlstrom.stolpe@regionuppsala.se.

SUF-Kunskapscentrum

S:t Johannesgatan 28 J, Uppsala