Logopedkonsultation

Startdatum 2026-09-23
Slutdatum 2026-09-23
Tid 13:00 - 14:00
Plats Digitalt via Teams

Välkomna till en frågestund och ett erfarenhetsutbyte kring allt som rör språkutveckling, språkscreening, funderingar kring barnens språk, logopedremisser och annat där en barnhälsovårdslogoped kan vara till hjälp.

Anslut dig till mötet via teams (teams.microsoft.com)

Ta gärna med egna frågor och erfarenheter som du vill dela med gruppen.

Om du inte har möjlighet att delta vid nästa konsultationstillfälle går det bra att maila din fråga direkt till logoped Laleh Nayeb på: laleh.nayeb@akademiska.se

Observera att mötet är ett drop-in-tillfälle för frågor och rådgivning. Om färre än fem deltagare är uppkopplade vid mötets start kan mötet komma att avslutas efter att de inledande frågorna har besvarats. Om inga frågor finns kan mötet avslutas direkt.

Om du har frågor eller något du vill bolla med logopeden rekommenderar vi därför att du ansluter i början av mötet.

Alla deltagare ombeds ha fungerande mikrofon och kamera aktiverade under mötet – det gör samtalet både trevligare och mer engagerande.

 

Kontakt

Laleh Nayeb

Barnhälsovårdslogoped